Biorepair Plus Pro White zubní pasta 75 ml

Kód: 1905
Značka: Biorepair
129 Kč
Skladem (>5 ks)

Biorepair Plus Pro white je zubní pasta pro každodenní péči, ochranu před zubním kazem s bělícím účinkem. Unikátní kombinace složky microRepair, která obnovuje sklovinu a ošetřuje krčky, s inovativní patentovanou technologií PVP bělícího polymeru, která zub zároveň bělí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bělící pasta BioRepair Whitening remineralizuje a obnovuje sklovinu díky bioaktivní formuli MICROREPAIR®, která je díky tomu více kompaktní, hladká a méně náchylná k usazování pigmentací. Pasta je navíc obohacena o PVP polymerovou formuli, která na zubech vytvoří neviditelný, tenký ochranný film, který zuby chrání před nadměrným usazováním pigmentací.

Skvrny a případná zabarvení jsou proto daleko snadněji odstranitelná již při běžném čištění zubů. PVP polymery se v zubní péči používají zejména pro jejich schopnost odstraňovat a preventivně působit proti usazování katechinů (přírodní látky zabarvující zuby – jsou např. bohatě obsaženy a v čaji a červeném víně) a flavonoidů (ty jsou např. obsažené v citrusech, borůvkách, kakau apod.)

Přednosti zubní pasty:

  • Bělící pasta obsahuje Xylitol - přírodní cukr, 
  • Neobsahuje: fluoridy, oxid titaničitý SLS, parabeny ani abrazivní silikáty
  • Obsahuje: 200mg/g bioaktivní formule MICROREPAIR®.