Zubní pasta Biorepair Plus Parodontgel pro citlivé zuby, 50 ml

Kód: 800
Značka: Biorepair
139 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje taktéž bioaktivní krystaly microRepair®, které jsou hlavní aktivní složkou celé produktové řady Biorepair. Složka microRepair® má podobnou strukturu jako sklovinné krystaly hydroxyapatitu, a proto se aktivně zabudovávají do zubní skloviny a dentinu, zpevňují ji a tím obnovovat přirozenou ochranu zubů. MicroRepair® tak vytváří přirozenou ochranu proti zubnímu plaku, zubnímu kameni, kazu a hypersenzitivitě dentinu.

 V pastě obsažená kyselina hyaluronová přirozeně chrání, hydratuje a vyživuje dásně. Při nedostatku kyseliny hyaluronové dásně dehydratují, vzniká pocit sucha a citlivosti, což může způsobit i patogenní stavy.

Obsažený laktoferin, jako přírodní antibakteriální látka, pomáhá předcházet zubnímu kazu, a díky synergii s kyselinou hyaluronovou udržuje zdravé zuby a zpomaluje tvorbu a akumulaci bakteriálního plaku.

Významnou složkou je Zn (PCA). Částice zinku mají rovněž antiseptické a antibakteriální účinky, a proto je pasta ideální pro pacienty se zánětlivými a podrážděnými sliznicemi a jako preventivní prostředek proti vzniku parodontózy.

Je vhodná pro pro každodenní použití.

Neobsahuje fluoridy, oxid titaničitý, SLS a parabeny.

Obsah: 50 ml