GC Tooth Mousse 35ml Meloun

Kód: 284
Značka: GC
425 Kč
Skladem (2 ks)

GC Tooth Mousse dentální krém s formulí RECALDENT, která obsahuje CPP-ACP (Casein Phosphopeptide – Amorphous Calcium Phosphate). Při aplikaci v ústech se CPP-ACP naváže na zubní plak a dodává lokálně potřebný vápník a fosfát.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GC Tooth Mousse dentální krém

BIOAKTIVNÍ DENTÁLNÍ KRÉM S VÁPNÍKEM A FOSFÁTY

Dentální krém obsahuje formuli RECALDENT, derivát mléčného proteinu, kaseinu (CPP-ACP: Casein Phosphopeptide – Amorphous Calcium Phosphate).

Při aplikaci v ústech se CPP-ACP naváže k biofilmu (zubnímu plaku), zubní sklovině a okolním měkkým tkáním a dodává tak lokálně potřebný vápník a fosfát.

Účinek:
1. Chrání zuby.
2. Pomáhá neutralizovat kyseliny bakterií obsažených v plaku.
3. Pomáhá neutralizovat kyseliny z dalších vnitřních a vnějších zdrojů.

Příchuť: meloun

Pozor! Nesmí používat osoby s alergií na mléčné proteiny a hydroxybenzoáty.

Obsah: 40 g

NÁVOD K POUŽITÍ:

INDIKACE
a. Před a po ordinačním bělení zubů.
b. Po odstranění zubního kamene ultrazvukem nebo kyretou.
c. Po profesionálním čištění zubů.
d. Po aplikaci fluoridační pasty/gelu.
e. U pacientů trpících xerostomií (sucho v ústech), erozí nebo Sjögrensovým syndromem.
f. Během ortodontické léčby.

I. Aplikace za použití nosiče
1. Před použitím opláchněte nosič pod tekoucí vodou.
2. Vytlačte dostatečné množství krému GC Tooth Mousse do nosiče a aplikujte na horní nebo dolní zuby.
3. Ponechte v ústech po dobu minimálně 3 minut.
4. Vyndejte nosič.
5. Důkladně jazykem rozetřete zbytek GC Tooth Mousse v celých ústech. Čím déle udržíte GC Tooth Mousse v ústech, tím je výsledek efektivnější.
6. Jakýkoli zbytek GC Tooth Mousse může zůstat v ústech, postupně se vytratí. 30 minut po aplikaci nejezte a nepijte.
7. Veškerý zbylý krém GC Tooth Mousse v nosiči opláchněte a vyčistěte zubním kartáčkem pod tekoucí vodou.

II. Denní aplikace po čištění zubů, jak je doporučena specialisty
1. Aplikujte dostatečnou vrstvu GC Tooth Mousse na dolní a horní zuby. Materiál by měl být aplikován v množství velikosti hrášku na každý oblouk za použití čistého a suchého prstu nebo tampónu. V obtížně přístupné oblasti (mezi zuby) použijte mezizubní kartáček nebo dentální nit s GC Tooth Mousse.
2. Ponechte GC Tooth Mousse v ústech po dobu minimálně 3 minut.
3. Potom jazykem rozetřete zbytek GC Tooth Mousse v celých ústech. Udržte v ústech co nejdéle (další 1 - 2 minuty), nepolykejte a vyhněte se také vyplivnutí. Čím déle zadržíte GC Tooth Mousse a slinu v ústech, tím je výsledek efektivnější.
4. Vyplivněte důkladně a pokud je to možné, nevyplachujte. Zbytek GC Tooth Mousse na povrchu se postupně vytratí. Nejezte a nepijte následujících 30 minut po aplikaci. III. Noční aplikace po čištění zubů, jak je doporučena specialisty 1. Aplikujte dostatečnou vrstvu GC Tooth Mousse na dolní a horní zuby. Materiál by měl být aplikován v množství velikosti hrášku na horní a dolní oblouk. Nanášejte krém na povrch zubů za použití čistého a suchého prstu nebo tampónu. Do těžko dostupných mezizubních prostor dopravte krém pomocí mezizubního kartáčku. 2. Ponechte GC Tooth Mousse v ústech po dobu minimálně 3 minut. 3. Potom jazykem rozetřete zbytek GC Tooth Mousse v celých ústech. Zadržte v ústech co nejdéle (další 1 - 2 minuty), nepolykejte a vyhněte se také vyplivnutí. Čím déle zadržíte GC Tooth Mousse a slinu v ústech, tím je výsledek efektivnější. 4. Vyplivněte důkladně a pokud je to možné, nevyplachujte. Jakýkoli zbytek GC Tooth Mousse můžete v ústech ponechat, postupně se během noci vytratí. Nejezte a nepijte následujících 30 minut po aplikaci.