Smilepen Whitening Strips, sada bělicích pásek (14×2)

Kód: 2793
Neohodnoceno
Značka: Smilepen
899 Kč
Skladem (1 ks)

Bělicí pásky pro domácí zesvětlení zubní skloviny s inovativní bělicí formulí PAP. Snadná a přesná aplikace. Týdenní kúra je též vhodná jako následná péče pro udržení světlého odstínu zubů po ordinačním nebo domácím bělení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smilepen Whitening Strips bělicí pásky

Švýcarská značka SwissWhite vyvinula domácí bělení Smilepen s klinicky potvrzenými účinky. Již během jednoho týdne dochází k viditelnému zesvětlení a redukci zubního plaku. Hlavní účinná složka PAP, ftalimido-peroxi-kapronová kyselina, patří mezi nejmodernější technologie bělení zubů bez rizika poškození zubní skloviny. Je prokázáno, že bělí zuby stejně efektivně jako tradiční formule s peroxidem vodíku.

Doporučení:
Před prvním použitím se ujistěte, že nemáte žádné neošetřené zubní kazy nebo zánět dásní. Pokud si nejste jistí, poraďte se před prvním použitím se svým zubním lékařem. Upozorňujeme, že barevnost zubů není dána jen zabarvením, ale i vlastností skloviny a zuboviny. Například šedé odstíny nelze změnit na velice světlý bílý odstín ani po delším používání. Doporučujeme, abyste si zuby před první aplikací vyfotili (bez použití blesku!) pro následné srovnání.

Nechte působit 15 až 30 minut dle požadovaného účinku. Pokud máte citlivé zuby či podrážděné dásně, snižte dobu aplikace na 10–15 minut. Následná citlivost dásní a zubů po bělení je obvyklá a dočasná. Měla by zcela zmizet během několika dní po aplikaci. Používejte zubní pasty určené k péči o citlivé zuby a s remineralizujícím účinkem (například Swissdent Crystal, Apagard, Biomin).

Upozornění:
Vyvarujte se kontaktu gelu s očima. Při kontaktu oči ihned vypláchněte dostatečným množstvím vody. Před prvním použitím se poraďte se svým zubařem a pozorně si prostudujte příbalovou informaci. Vždy postupujte dle instrukcí! Během používání může příležitostně dojít k podráždění dásní nebo zvýšení citlivosti zubů. Produkt nepoužívejte, pokud máte zánět dásní nebo neošetřený zubní kaz. Produkt nepoužívejte, pokud jste alergičtí na jednu nebo více složek bělicího gelu. Tento produkt není určen osobám mladším 18 let. Uchovávejte v suchu a chladu mimo dosah dětí.