Biorepair® Plus Sensitivity Control - zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml

Kód: 418
Značka: Biorepair
139 Kč
Skladem (4 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubní pasta Biorepair®  Plus Sensitivity Control obnovuje mikrostrukturu zubní skloviny a pomáhá bojovat proti zvýšené citlivosti zubů. Mikročástice microRepair® (hydroxyapatit a ionty zinku) pronikají velmi snadno do struktury zubní skloviny a dentinu, remineralizují zubní sklovinu, obnovují strukturu dentinu, překrývají dentinové tubuly a obnažené zubní krčky. Ionty zinku aktivují účinnost hydroxyapatitu, působí antibakteriálně a preventivně proti vzniku zubního plaku, kamene a kazu. Zuby jsou chráněné i bez fluoridů.

Inovativní řada přípravků Biorepair® pro citlivé zuby byla vyvinuta mezinárodní společnostní Coswell ve spolupráci s University of Bologna v Itálii. Všechny přípravky obsahují jedinečnou patentovanou bioaktivní formuli microRepair®, složenou z mikročástic hydroxyapatitu, jež je přirozenou součástí zubní skloviny a zuboviny (dentin), a přidaného zinku, který aktivuje účinek hydroxyapatitu.

MicroRepair® remineralizuje zubní sklovinu, překrývá ochranou vrstvou nerovnosti a drobná poškození v mikrostruktuře zubní skloviny a obnovuje její strukturu. Formule microRepair® také účinně revitalizuje strukturu dentinu, uzavírá dentinové tubuly, jež způsobují bolest odhalených zubních krčků. Snižuje tak citlivé reakce zubů na chlad, teplo, sladké či kyselé.

Remineralizovaná zubní sklovina je chráněna před vznikem zubního kazu, a díky kompaktnímu povrchu působí běleji. 

Sekundárním efektem mikročástic hydroxyapatitu je, že reagují se sirnými sloučeninami, které jsou příčinou špatného dechu.

Přípravky je vhodné používat v případě zvýšené citlivosti zubů, při nedostatečné koncentraci vápníku ve slinách, v případě alergie na fluoridy nebo při xerostomii.