Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Kategorie

Výrobci

familyland

Bělicí pasta Vitis Whitening 100 ml

VITIS WHITENING bělicí zubní pasta nejen pro citlivé zuby ke každodennímu použití díky velmi nízkému RDA 48,která je velmi vhodná pro kuřáky a vyznavače kávy!
Pasta bělí na bázi unikátního spojení hydroxid apatitu (Dentaid Technology Nanorepair®) a perlitu.

Více informací

Naše cena: 189 Kč

Běžná cena:

Tento produkt již není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

Hydroxid apatit je přirozená součást složení zubu a spolu s perlitem mají zesvětlující a leštící účinky. Na povrchu zubu vytváří jemnou ochrannou vrstvu a zároveň zaceluje otevřené dentální tubuly a popraskanou sklovinu. Působí tak zároveň i proti citlivosti zubů.
Obsah fluoridů 1450 posilují a remineralizují zubní sklovinu
Perlite odstraňuje pigmenty, má leštící a zesvětlující účinky bez nepříznivých dopadů na zubní sklovinu. Rovněž na povrchu zubu vytváří jemnou ochrannou vrstvu chránící zuby proti tvorbě zubního kamene.
Polyvinylpyrrolidone (PVP) aktivně působící složka proti tvorbě zubního kamene.
Tetrapotassium pyrophosphate, Sodium tripolyphosphate a Sodium hexamethaphosphate jsou v zubní pastě obsaženy v ideálním poměru a proto preventivně proti tvorbě nežádoucího zubního kamene.
Příjemně mentolová příchuť vytváří vždy svěží dech.
Obsah 100 ml

Napište svůj názor

Bělicí pasta Vitis Whitening 100 ml

Bělicí pasta Vitis Whitening 100 ml

VITIS WHITENING bělicí zubní pasta nejen pro citlivé zuby ke každodennímu použití díky velmi nízkému RDA 48,která je velmi vhodná pro kuřáky a vyznavače kávy! Pasta bělí na bázi unikátního spojení hydroxid apatitu (Dentaid Technology Nanorepair®) a perlitu.

Napište svůj názor

Další produkty

Předchozí
Následující

Z poradny kompletní poradna