Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Kategorie

Výrobci

familyland

Zubní pasta Sensodyne Pronamel Whitening 75 ml

Sensodyne Pronamel Whitening působí proti zabarvení (pigmentaci) zubní skloviny zubů, které mohou být ohroženy erozí zubní skloviny.

Tato zubní pasta byla vyvinuta speciálně pro citlivé zuby, jejichž povrch mohou změkčovat potraviny a nápoje bohaté na obsah kyselin (například ovoce, ovocné džusy a víno).

Více informací

Naše cena: 99 Kč

Běžná cena:

Tento produkt již není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

Postupem času může být tato změkčená sklovina postupně ztenčována, třeba otěrem při běžném čištění zubů, a tím může dojít k odkrytí dentitu. Navíc zeslabení zubní skloviny je nevratné, protože sklovina se v průběhu života již neobnovuje.

Sensodyne Pronamel Whitening obsahuje fluorid sodný (1450 ppm). Kromě zpevňování skloviny a ochranou před kyselinami současně chrání před zubním kazem a především šetrně bělí zubní sklovinu.

Poškození zubní skloviny je nevratné, proto je prevence tím nejlepším, co pro své zuby můžete udělat. Tento výrobek používejte až 2x denně místo běžné zubní pasty a pro ještě lepší ochranu zubní skloviny před působením kyselin vyplachujte po jídle ústa ústní vodou Sensodyne Pronamel

Napište svůj názor

Zubní pasta Sensodyne Pronamel Whitening 75 ml

Zubní pasta Sensodyne Pronamel Whitening 75 ml

Sensodyne Pronamel Whitening působí proti zabarvení (pigmentaci) zubní skloviny zubů, které mohou být ohroženy erozí zubní skloviny. Tato zubní pasta byla vyvinuta speciálně pro citlivé zuby, jejichž povrch mohou změkčovat potraviny a nápoje bohaté na obsah kyselin (například ovoce, ovocné džusy a víno).

Napište svůj názor

Další produkty

Předchozí
Následující

Z poradny kompletní poradna