Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Kategorie

Výrobci

familyland

BlanX White Shock Instant White bělicí zubní pasta, 75 ml

BlanX White Shock Instant White

Revoluční bělení světlem s okamžitým účinkem.

Nová generace zubní pasty White Shock s technologií ActiluX® pro ještě bělejší zuby.

Více informací

Naše cena: 130 Kč

Sleva!

Běžná cena: 130 Kč

Tento produkt již není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

Patentovaná formule zesvětluje zuby pomocí světlem aktivovaných látek, které se v tenké vrstvě vážou na zubní sklovinu. Povrch zubu za pomoci fotokatalytické reakce šetrně a efektivně zesvětluje. Bělicí látky se aktivují při každém ozáření světlem, takže bělení probíhá po celý den. Tenká vrstva pokrytí navíc vytváří čistící efekt „lotosového květu“, kdy se snižuje schopnost zubního plaku vázat se na povrch zubů. Plak je proto snadno omýván pomocí samočistící schopnosti slin. Čím více světla na zuby dopadá, tím lepší je bělicí efekt pasty. Sklovina se stává jasnější a zářivější. 

 

 

Pasta obsahuje dále jemné silikáty pro šetrné čištění skloviny a extrakty z arktického lišejníku pukléřky islandské (Cetraria islandica), které mají antibakteriální vlastnosti a účinně zesvětlují zubní sklovinu. Vytváří také na zubech ochrannou bariéru zabraňující usazování pigmentů. Hydroxyapatit uzavírá dentinové kanálky, a přispívá tím k remineralizaci zubů a snížení jejich citlivosti.Obsahuje fluoridy v množství 950 ppmF. 

 

Čím více se usmíváte, tím jsou Vaše zuby bělejší.

 

Složení: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Silica, Isopropyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Hydroxyapatite*, Sodium Monofluorophosphate, PVM/MA Copolymer, Cetraria Islandica Extract, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, CI 77891, CI 42090. (*ActiluX)

Napište svůj názor

BlanX White Shock Instant White bělicí zubní pasta, 75 ml

BlanX White Shock Instant White bělicí zubní pasta, 75 ml

BlanX White Shock Instant White Revoluční bělení světlem s okamžitým účinkem. Nová generace zubní pasty White Shock s technologií ActiluX® pro ještě bělejší zuby.

Napište svůj názor

Další produkty

Předchozí
Následující

Z poradny kompletní poradna