Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Kategorie

Výrobci

familyland

Remineralizační a bělicí zubní pasta s fluoridy UltraDEX, 75 ml

Remineralizační a bělicí zubní pasta s IQ+ ActiveOxi Technology™ s monofluorofosforečnanem sodným má dvojí účinek. Obsahuje SensiShield® (Stoichiometric Micro Hydroxyapatite), který dokonale remineralizuje zubní sklovinu a tím ji obnovuje. Stabilizovaný oxid chloričitý odstraňuje pomocí oxidačního procesu organické skvrny na povrchu skloviny a zuby tak získají světlejší odstín během 14dnů.

Více informací

Naše cena: 290 Kč

Běžná cena:

Tento produkt již není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

Zubní pasta působí antibakteriálně, eliminuje bakterie způsobující zápach z úst, pomáhá předcházet zubnímu kazu, zánětu dásní a omezuje tvorbu plaku. Neabrazivní (RDA 38), je vhodná pro dlouhodobé používání, obsahuje monofluorofosforečnan sodný (1000ppm F) a má svěží mátová příchuť.

Balení 75 ml

Napište svůj názor

Remineralizační a bělicí zubní pasta s fluoridy UltraDEX, 75 ml

Remineralizační a bělicí zubní pasta s fluoridy UltraDEX, 75 ml

Remineralizační a bělicí zubní pasta s IQ+ ActiveOxi Technology™ s monofluorofosforečnanem sodným má dvojí účinek. Obsahuje SensiShield® (Stoichiometric Micro Hydroxyapatite), který dokonale remineralizuje zubní sklovinu a tím ji obnovuje. Stabilizovaný oxid chloričitý odstraňuje pomocí oxidačního procesu organické skvrny na povrchu skloviny a zuby tak...

Napište svůj názor

Další produkty

Z poradny kompletní poradna