Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Kategorie

Výrobci

familyland

EXPIRACE 05/18! Ústní voda GUM PAROEX (CHX 0.06%) 500ml

EXPIRACE 05/18! 

Ústní výplach pro každodenní prevenci
- Prevence krvácení dásní
- Prevence zánětu dásní
- Prevence hromadění zubního plaku
- Dlouhodobá ochrana pro dásně

Návod k použití: Roztok není potřeba ředit. Naplňte víčko s odměrkou po rysku 10 nebo 15 ml. Vyplachujte po dobu 30 sekund a vyplivněte. Vyplachujte 2x denně po vyčištění zubů

Více informací

Naše cena: 99 Kč

Výprodej!

Běžná cena:

Tento produkt již není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

Dvojí účinek antibakteriálního systému:
GUM Paroex KAŽDODENNÍ PREVENCE ústní výplach byl navržen pro profesionální kontrolu plaku a dlouhodobou ochranu dásní. Doporučujeme jej při prvních projevech zánětu dásní a jako prevenci parodontálních onemocnění. Je vhodný též jako doplněk ústní hygieny u fixních rovnátek, implantátů, zubních náhrad (korunka, můstek) či zubních protéz.

Formule Dual Action Antibacterial System obsahuje:
- Chlorhexidin- diglukonát, profesionální složka pro kontrolu plaku a péči o zdraví dásní. Široké antiseptické spektrum s dlouhodobou účinnosti působí proti tvorbě zubního plaku a nebezpečným bakteriím, jež jsou zodpovědné za onemocnění dásní.
- CPC (Cetylpyridinium chlorid), antimikrobiální agent, zvyšuje účinnost chlorhexidinu a napomáhá likvidovat toxiny jež produkují bakterie.

Jemná osvěžující příchuť a formule bez obsahu alkoholu nezpůsobuje pocity pálení, štípaní a nedráždí dásně.
NEVHODNÉ PRO DĚTI. POUZE PRO VNĚJŠÍ POUŽITÍ. NEPOLYKEJTE.
Obsah: 500 ml

Napište svůj názor

EXPIRACE 05/18! Ústní voda GUM PAROEX (CHX 0.06%) 500ml

EXPIRACE 05/18! Ústní voda GUM PAROEX (CHX 0.06%) 500ml

EXPIRACE 05/18!  Ústní výplach pro každodenní prevenci- Prevence krvácení dásní- Prevence zánětu dásní- Prevence hromadění zubního plaku- Dlouhodobá ochrana pro dásněNávod k použití: Roztok není potřeba ředit. Naplňte víčko s odměrkou po rysku 10 nebo 15 ml. Vyplachujte po dobu 30 sekund a vyplivněte. Vyplachujte 2x denně po vyčištění zubů

Napište svůj názor

Další produkty

Předchozí
Následující

Z poradny kompletní poradna