Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Kategorie

Výrobci

familyland

Waterpik Ultra Professional WP670

Nový model WP670 je vysoce ergonomický, má kompaktní design a je prezentován jako přístroj nové generace v péči o orální zdraví.

Více informací

Naše cena: 3 499 Kč

Běžná cena:

Bude naskladněno 13.12.2017

 Sofistikovaná technologie s inovovanou pulsní modulací využívá tenkého, s vysokou frekvencí pulsujícího vodního paprsku, který má schopnost efektivně rozrušovat a odstraňovat biofilm v supra i subgingivální oblasti, včetně patogenních bakterií a tím redukovat chronické záněty a parodontální infekce. Pravidelné používání zlepšuje nejen zdraví dásní, ale i celkové orální zdraví. Klinické studie prokazují, že patentovaná technologie Waterpik odstraňuje až 99,9 % plaku z povrchu zubů za pouhé 3 vteřiny ošetření, je o 50% účinnější v redukci zánětů a zlepšení zdraví dásní než používání dentální nitě. Další klinické studie prokazují až dvojnásobně vyšší efektivitu v péči o orální zdraví u pacientů s implantáty a dokonce trojnásobně lepší výsledky v odstraňování plaku okolo zámečků u pacientů s ortodontickým aparátem, ve srovnání s čištěním pomocí dentální nitě.

Nový, moderní, kompaktní a ergonomický design

• Vypínání / zapínání na rukojetii

• Dva režimy irigace :

Floss – Klasická irigace pro maximální čistotu a svěžest

Hydro-Pulse Massage – masáž dásní pro stimulaci a prokrvení

• Timer - Minutový časovač s 30 vteřinovou sekvencí

• Světelný LED indikátor zvoleného režimu

• 7 unikátních trysek: 3x klasická tryska, ortodontická tryska,  tryska Pik Pocket, Plaque Seeker se třemi svazky soft vláken z nylonu a tryska ve tvaru zubního kartáčku

 

 

Technické údaje:

Nádrž s víkem o objemu 600 ml

Váha pouze 840 g

Rozměry v cm: 21,5 x 14 x 12 (V x Š x H)

Délka elektrokabelu 130 cm

Délka kabelu pro přívod vody 82 cm

Certifikát TÜV a GS, CE

2 letá záruka

Napište svůj názor

Waterpik Ultra Professional WP670

Waterpik Ultra Professional WP670

Nový model WP670 je vysoce ergonomický, má kompaktní design a je prezentován jako přístroj nové generace v péči o orální zdraví.

Napište svůj názor