Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Kategorie

Výrobci

familyland

Alavis PlaqueOff Animal pro psy a kočky 180g EXPIRACE 6/2020

EXPIRACE 06/20!

Onemocnění dásní u psů je způsobeno stejným mechanismem jako u lidí. Zápach z tlamy je často první známkou zubního onemocnění. ProDen PlaqueOff Animal je patentovaný, jedinečný přírodní přípravek, vhodný pro psy i kočky.

Více informací

Naše cena: 950 Kč

Výprodej!

Běžná cena:

Skladem

Pravidelné a pečlivé čištění zubů odstraňuje zubní plak a zabraňuje jeho hromadění. Snížením zubního plaku se potlačuje zánět dásní a poškození dásní i zubů. Plak se také může změnit v zubní kámen, což je tvrdá látka, která se ze zubů velmi složitě odstraňuje. Odstranění zubního kamene provádí veterinární lékař. Plak se však vytváří neustále, takže denní čištění je nezbytné v účinné prevenci před zubním kamenem.
Složení

ProDen PlaqueOff Animal je výhradně přírodní produkt. Obsahuje typ mořských řas, u kterých byly prokázány speciální blahodárné účinky pro zdraví zubů a dásní. Je k dispozici ve formě sypkého prášku, takže může být do stravy snadno přidán každý den. Je bohatý na přírodní jód, obsahuje důležité vitamíny a minerály a neobsahuje umělá barviva, konzervanty, lepek a cukr. Řasy jsou schváleny WHO (Světová zdravotnická organizace), FDA (Americký ústav pro kontrolu potravin a léčiv) a FAO (Organizace Spojených národů pro potraviny a zemědělství). Schváleno jako GRAS (obecně klasifikováno jako bezpečné).VelikostDenní dávkaBalení vystačí na
Psi & kočky do 10 kg1/2 – 1 odměrkamin. 16 měsíců
Psi 10 – 25 kg1 – 2 odměrky8 – 16 měsíců
Psi nad 25 kg2 – 3 odměrky5 – 8 měsíců

Napište svůj názor

Alavis PlaqueOff Animal pro psy a kočky 180g EXPIRACE 6/2020

Alavis PlaqueOff Animal pro psy a kočky 180g EXPIRACE 6/2020

EXPIRACE 06/20! Onemocnění dásní u psů je způsobeno stejným mechanismem jako u lidí. Zápach z tlamy je často první známkou zubního onemocnění. ProDen PlaqueOff Animal je patentovaný, jedinečný přírodní přípravek, vhodný pro psy i kočky.

Napište svůj názor

Z poradny kompletní poradna