Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Kategorie

Výrobci

familyland

Oral-B hlavice EB 50-2 CrossAction 2 ks

ažijte čistící sílu nového kartáčku CrossAction. Perfektní úhly čistících štětin zajistí odstranění až 100 % zubní plaku. Vsaďte na technologii, které přináší důkladnou a šetrnou péči.

Produkty Oral-B sázejí na kvalitu a zajišťují důkladnou a zároveň šetrnou péči.

Více informací

Naše cena: 229 Kč

Běžná cena:

Nejpropracovanější kartáčková hlavice

Zažijte čistící sílu nejpropracovanějšího kartáčku CrossAction. Čistící štětiny mají různou délku a jsou sestaveny v různých úhlech, díky čemuž vyčistí větší plochu zubu a dosáhnou dále do mezizubních prostor. Odstraní až o 100 % více zubního plaku než ruční kartáček.  

Kartáček sám upozorní, kdy je potřeba vyměnit čisticí hlavičku. Modrá vlákna Indicator® postupně blednou a když jsou z poloviny vybledlá, je čas výměny.  

Hodí se těmto zubním kartáčkům Oral-B :

Pro snadnější rozhodování uvádíme obrázky kompatibilních typů kartáčků. Elektrické kartáčky Oral-B se vyskytují v řadě barev, přičemž tvar těla a trnu, na který se nasazuje náhradní hlavice, zůstávají stejné.

Kompatibilné modely elektrických kefiek Oral-B: Professional Care, Triumph, TriZone, PRO, Genius, Vitality (mimo Vitality Sonic), AdvancePower (akumulátorové aj batériové), AdvancePower Kids (akumulátorové aj batériové), Stages Power

Hlavice nejsou určeny pro sonické kartáčky Oral-B Sonic Complete, Vitality Sonic a Pulsonic a kartáčky Oral-B CrossAction Power.

Napište svůj názor

Oral-B hlavice EB 50-2 CrossAction 2 ks

Oral-B hlavice EB 50-2 CrossAction 2 ks

ažijte čistící sílu nového kartáčku CrossAction. Perfektní úhly čistících štětin zajistí odstranění až 100 % zubní plaku. Vsaďte na technologii, které přináší důkladnou a šetrnou péči. Produkty Oral-B sázejí na kvalitu a zajišťují důkladnou a zároveň šetrnou péči.

Napište svůj názor

Další produkty

Předchozí
Následující

Z poradny kompletní poradna