Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Kategorie

Výrobci

familyland

PresiDENT White – bělicí zubní pasta 75 ml

Bělící zubní pasta - přírodní bělení.

Efektivně pomáhá odstranit zabarvení na povrchu zubu vznikající např. vlivem kouření, pití čaje, kávy, červeného vína, některých antibiotik.

Neobsahuje peroxidy, sodu ani jiná agresivní činidla - pasta je vhodná i pro mladistvé od 12 let a pacienty s citlivými zuby.

Více informací

Naše cena: 109 Kč

Běžná cena:

Přírodní nechemické bělení, využívá dicalcium phosphate anhydrous (minerální sůl) a výtažek z lišejníku islandského. Sodium Monofluorophosphate (1350 ppm F-) poskytuje vysokou prevenci proti vzniku zubního kazu a zpevňuje zubní sklovinu. Zubní pasta obsahuje extrakt ženšen, který chrání tkáně před záněty, zpevňuje dásně a redukuje jejich krvácení. Výtažek z máty podporuje dlouhodobí svěží pocit v ústech.

Napište svůj názor

PresiDENT White – bělicí zubní pasta 75 ml

PresiDENT White – bělicí zubní pasta 75 ml

Bělící zubní pasta - přírodní bělení. Efektivně pomáhá odstranit zabarvení na povrchu zubu vznikající např. vlivem kouření, pití čaje, kávy, červeného vína, některých antibiotik. Neobsahuje peroxidy, sodu ani jiná agresivní činidla - pasta je vhodná i pro mladistvé od 12 let a pacienty s citlivými zuby.

Napište svůj názor

Další produkty

Předchozí
Následující

Z poradny kompletní poradna