Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Kategorie

Výrobci

familyland

Philips Sonicare DiamondClean PINK HX9362/67

AKCE VÍKEND! DiamondClean PINK Edition pro ženy v jemném růžovém odstínu.

Více informací

Naše cena: 4 199 Kč

Běžná cena:

Více než 5 ks skladem

Nejvovější design z kolekce elektrického kartáčku Philips Sonicare DiamondClean v jemné pastelově růžové barvě.

Elegantní tělo je velmi štíhlé a lehké, nenápadný displej je podsvícený bílými LED pro znázornění programu a zelenými pro stav baterie. Kartáček je vybaven dvěma Diamond čisticími hlavicemi (Standard a mini) s hustými jemnými vlákny uspořádanými do snopců, které jsou rozmístěny ve tvaru diamantového brusu, aby dosáhly všech plošek zubu.

DiamondClean PINK má programy pro bezpečné a šetrné odstranění zabarvení a oslnivý lesk. Tělo kartáčku se indukčně nabíjí ve skleněném poháru s integrovanou nabíjecí stanicí. Sklenice je tedy určena pro výplach po čištění zubů i pro nabíjení. Barevně sladěné růžové cestovní pouzdro je opatřeno standardní USB koncovkou pro pohodlné nabíjení na cestách. Baterie vydrží nabitá 3 týdny (při standardním používání 2 x 2 min. denně).

Základní funkce:

1) Easy-start – funkce, která postupně během prvních 14ti čištění zvyšuje výkon kartáčku na maximum pro snadnější přivyknutí vibracím.

2) Smartimer – kartáček se po dvou minutách čištění sám automaticky vypne. Doba 2 minuty vychází z doporučení o optimální době čištění.

3) Quadpacer – časovač, který po intervalu 30 vteřin krátkým přerušením čištění upozorní, že je třeba přejít k další části chrupu.

Čisticí režimy:

• Clean – standardní režim pro dvouminutové dokonalé čištění chrupu.

• White – program pro šetrné odstranění zabarvení z povrchu zubů.

• Polish – jemný program na leštění zubů pro dosažení maximálního lesku.

• Gum Care – tříminutový program, režim Clean v kombinaci s jemnými vibracemi se sníženým rozsahem pohybu pro jemné dočištění.

• Sensitive – jemný, leč důkladný čisticí režim pro citlivé zuby a dásně.

Balení obsahuje: 1 sonický kartáček (tělo), 1 čisticí hlavici Standard, 1 čisticí hlavici Mini, 1 pohár s integrovanou nabíječkou, 1 cestovní pouzdro v růžové barvě s integrovanou nabíječkou.

Napište svůj názor

Philips Sonicare DiamondClean PINK HX9362/67

Philips Sonicare DiamondClean PINK HX9362/67

AKCE VÍKEND! DiamondClean PINK Edition pro ženy v jemném růžovém odstínu.

Napište svůj názor

Další produkty

Předchozí
Následující

Z poradny kompletní poradna