Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Kategorie

Výrobci

familyland

Waterpik ústní sprcha Ultra WP100E

WP100E

Ústní irigátor pro celou rodinu s velmi tichým provozem.

Více informací

Naše cena: 2 199 Kč

Běžná cena:

Více než 5 ks skladem

Regulátor tlaku je umístěn na těle přístroje a je desetistupňový. Odnímací nádrž je opatřena víkem, které je otevírací a slouží jako zásobník trysek. Přístroj je vybaven klasickými tryskami (2x), ortodontickou tryskou na čištění rovnátek (1x), tryskou na čištění povrchu jazyka ve tvaru lžičky (1x), tryskou Pik Pocket určenou po výplachy parodontálních chobotů (1x), tryskou Plaque Seeker se třemi svazky soft vláken z nylonu (1x) a tryskou ve tvaru zubního kartáčku, která zároveň čistí a oplachuje (1x).

Technické údaje:
Výkonější a tišší motor, 220 – 240 V, 50/60 Hz, 7 W, 1.200 pulzací/minutu. Tlak vody lze regulovat od 5 do 90 psi. Pro přirovnání, obvyklý tlak v kohoutku se pohybuje mezi 45 - 60 psi. 1 psi lze přepočíst jako 0,0689 bar.

Modrá nádrž s víkem: objem 600 ml. Váha: 1,2 kg. Rozměry v cm: 14,5 x 12,0 x 20,0 (š x h x v), délka elektrokabelu: 130 cm, délka kabelu pro přívod vody do trysky: 82 cm. Certifikát TÜV a GS, CE. 2 roky záruky.

Něco více o ústních sprchách:

Výsledky jednoznačně prokázaly výrazný léčebný efekt se snížením příznaků gingivitidy (zánětů dásní) při použití chlórhexidinu s tímto ústním irigátorem a při zavedení léčebného režimu. Irigace zvýší přísun antibakteriálních roztoků k okrajům dásní a účinně eliminuje bakteriální povlak - tzv. plak.

Další velmi významnou vlastností sprch je jejich masážní účinek. Proud vody tryská totiž v krátkých pulsacích (1200 za minutu), které stimulují a masírují dásně - krevní oběh je tak optimalizován. Výsledkem je pak zesílení a zpevnění dásní. Zdravé dásně jsou více odolné vzniku povlaku a zánětu.

K irigátorům Waterpik se dodávají speciální trysky s gumovou špičkou pro jemné výplachy parodontálních chobotů. Ono totiž vůbec není jednoduché vyčistit takový chobot - škvíru mezi zubem a dásní, která vznikla působením bakterií plaku.

Čištění:
Všechny ústní irigátory by měly procházet pravidelnou hygienou a dekalcifikací. Pro tyto účely je vhodný přípravek Redesept. Doporučuje se provádět dekalcifikaci v rozmezí 6 – 18 týdnů dle četnosti používání přístroje a tvrdosti vody. Čím je voda tvrdší, tím by se měl Redesept používat častěji.

Napište svůj názor

Waterpik ústní sprcha Ultra WP100E

Waterpik ústní sprcha Ultra WP100E

Ústní irigátor pro celou rodinu s velmi tichým provozem.

Napište svůj názor

Další produkty

Předchozí
Následující

Z poradny kompletní poradna