Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Kategorie

Výrobci

familyland

Philips Sonicare DiamondClean Black a Rosegold HX9392/39

AKCE VÍKEND! Platí do vyprodání zásob.

Více informací

Naše cena: 7 990 Kč

Běžná cena:

Elektrický zubní kartáček dárkové balení, obsahuje: 2 těla kartáčku DiamondClean: Edice Black a Rosegold, 2ks kartáčkových hlavic DiamondClean standardní velikost, cestovní pouzdro s USB nabíjením 2ks, 5 režimů čištění (čištění, bělení, leštění, jemné čištění, jemné dočištění), až 31000 kmitů/min,časovač na 2min, indikace nabíjení

Zubní kartáček PHILIPS SONICARE HX9392/39

  • 5 režimů
  • 2 nástavce
  • Pohár s integrovanou nabíječkou + cestovní pouzdro
  • Režim Deep Clean

Zářivější úsměv

Husté a vysoce kvalitní štětiny odstraňují povlak až 7-krát účinnější než ruční zubní kartáček. Nasaďte kartáčový nástavec DiamondClean a jemně a zároveň účinně odstraňte nežádoucí zbarvení zubů. Těsně uspořádány středové vlákna na odstraňování nežádoucího zabarvení zubů tvrdě pracují na tom, aby byl váš úsměv dvakrát bělejší již za 7 dní. Díky optimálnímu čištění pomocí nástavce DiamondClean budou vaše dásně zdravější již po 2 týdnech - získáte tak nejzdravější úsměv.

5 režimů včetně Deep Clean a Sensitive

Se sonickým kartáčkem DiamondClean získáte skutečně osvěžující čištění každý den. Našich 5 režimů se postará o všechny vaše potřeby čištění zubů. Režim Clean - pro výjimečné každodenní čištění, Gum Care - pro jemnou masáž dásní, režim Deep Clean - pro osvěžující hloubkové čištění, režim Sensitive - pro jemné a zároveň efektivní čištění citlivých dásní a režim White - ideální režim na odstraňování nežádoucího zbarvení zubů.

  • Díky našemu režimu Deep Clean se můžete skutečně soustředit na konkrétní místa a můžete jim dopřát zvýšenou pozornost. Zkombinovaný pohyb unikátní hlavy kartáčku a prodlouženého 3-minutového času čištění zubů, takže si zuby vyčistíte skutečně do hloubky.

Výkonné a zároveň jemné čištění

Silné sonické vibrace přemění vaši zubní pastu na bubliny bojující s povlakem a zaženou jich hluboko mezi vaše zuby a podél vašich dásní. Vaše zuby zároveň okusí 31 000 jemných a zároveň účinných čistících stěrů. Jen ve 2 minutách získáte měsíční dávku manuálního čištění zubů.

Bezpečné používání

2 minutový časovač sonického zubního kartáčku Philips pomáhá dodržet dobu čištění doporučenou odborníky. Jedinečný dynamický účinek šetrně a efektivně čistí hluboko mezi zuby a podél linie dásní. Nezáleží na vašich konkrétních potřebách, s nástavcem si můžete být jisti bezpečným čištěním. Sonická technologie je vhodná pro použití na strojek, plomby, korunky a zubní obklady, dokonce ji lze použít při každodenní léčbě onemocnění dásní.

Duální systém nabíjení

1). Exkluzivní cestovní pouzdro s rozhraním USB plní také úlohu nabíječky, takže máte baterii vždy nabitou i během cest. Vložte zubní kartáček do pouzdra a připojte je k notebooku nebo zapojte do síťové zásuvky. Součástí balení je i držák na kartáčový nástavec pro zvýšenou hygienu během cest.

 

2). Pokud jde o nabíjení doma, náš elegantní pohár s vestavěnou nabíječkou stylově zapadne do vaší koupelny a zároveň slouží jako pohár na vyplachování po čištění. Jednoduše kartáček vložte do poháru. Užijte si až dva týdny pravidelného používání na jediné nabití.

Zlepšuje zdravotní stav ústní dutiny

Na začátku něčeho nového si někdy člověk musí nejprve zvyknout. Náš program jednoduchého začátku vám dává možnost postupného, jemného zvyšování intenzity čištění během prvních 14 použití vašeho nového zubního kartáčku. Jedinečný tvar rukojeti zubního kartáčku DiamondClean v kombinaci s kartáčkovými nástavci znamená, že čištění neuniknou ani těžko dostupná místa.

Balení obsahuje:

  • Rukojeti: 2ks DiamondClean
  • Kartáčové nástavce: 2 DiamondClean - standardní velikost
  • 1x nabíjecí pohár
  • 2x cestovní pouzdro
  • Cestovní USB nabíječka

Napište svůj názor

Philips Sonicare DiamondClean Black a Rosegold HX9392/39

Philips Sonicare DiamondClean Black a Rosegold HX9392/39

AKCE VÍKEND! Platí do vyprodání zásob.

Napište svůj názor

Další produkty

Předchozí
Následující

Z poradny kompletní poradna