Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Kategorie

Výrobci

familyland

     
  Možnosti dopravy  
  Platba předem na účet Dobírka
Česká pošta 85 Kč +30 Kč
PPL 115 Kč +30 Kč
Zásilkovna.cz 59 Kč +30 Kč
Uloženka.cz 80 Kč +30 Kč
Osobní odběr-Plzeň
zdarma zdarma
 
 
U objednávky v hodnotě nad 2500,- Kč jsou všechny druhy dopravy ZDARMA.


Možnosti přepravy-podrobně:

Česká pošta - Balík do ruky - přeprava zásilky českou poštou. Doručení zásilky očekávejte následující pracovní den po jejím odeslání na Vámi udané adrese. Pokud Vás řidič na adrese nezastihne, nechá v poštovní schránce oznámení o nedoručení zásilky. Zásilku si je pak možno vyzvednout na Váši spádové poště.

Cena dopravy: 85,- Kč při platbě předem na bankovní účet nebo 115,- Kč při platbě dobírkou.

 

PPL - soukromá přepravní společnost specializující se na přepravu balíku na soukromé i firemní adresy. Doručení zásilky očekávejte následující pracovní den po jejím odeslání na Vámi udané adrese. Pokud se jedná o zásilku na soukromou adresu, měl by Vás řidič před doručením balíku telefonicky kontaktovat. V případě nezastižení na udané adrese zanechá oznámení o nedoručení s kontaktem.

Cena dopravy: 115,- Kč při platbě předem na bankovní účet nebo 145,- Kč při platbě dobírkou /cenu zásilky předáte v hotovosti řidiči přepravní společnosti při převzetí balíku/
 

Ceny dopravy jsou platné pouze pro rozvoz zboží v rámci České republiky a jsou uvedeny včetně DPH. 

 

Zasilkovna.cz se sítí desítek výdejních míst po celé ČR za poplatek 59 Kč při platbě předem na bankovní účet nebo za 89 Kč při platbě na dobírku. Aktuální seznam poboček včetně otvírací doby naleznete na http://www.zasilkovna.cz/kontakty-na-pobocky

 


Z poradny kompletní poradna