Ke správnéme chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Kategorie

Výrobci

familyland

Naše společnost Zubní centrum Kronusová s.r.o. provozuje kromě několika zubařských ordinací i e-shop Dentaland.cz zaměřující se na prodej pomůcek pro dentální hygienu. Vzhledem k rostoucímu počtu dětí v naší rodině jsme se na jaře roku 2016 rozhodli vytvořit druhý, partnerský e-shop Familyland.cz zaměřený především na dětský sortiment.

Postupně rozšiřujeme naše portfolio o didaktické hračky a pomůcky podporující duševní i motorický vývoj dítěte. Nabízíme pouze ty produkty, které bychom dali do rukou i našim dětem. Naším cílem, jak již název e-shopu napovídá, je najít v dnešní přetechnizované době věci, které přimějí rodinu posadit se k jednomu stolu a tvořit, hrát si a povídat.

Dávat si věci do souvislostí, rozšiřovat si obzory a nevidět svět černobíle naučí dítě nejlépe rodič. Na to žádná seberychlejší a sebechytřejší mašinka nestačí. :-)